* FM (FUNCTIONAL MOVEMENT)

Podstawowymi założeniami tych zajęć jest funkcjonalność ruchu oraz jego wielopłaszczyznowość i wielostawowość. Każde ćwiczenie aktywuje jednocześnie całe ciało ćwiczącego .Trening funkcjonalny harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała. Główną jego zaletą jest to, że aktywizuje wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, mięśnie posturalne odpowiadające za postawę.

System treningowy stworzony na ramach ELEMENT CYCLE – kręgu elementów, którego używamy zarówno do układania planów zajęć w periodyzacji tygodniowej czy miesięcznej, jaki i w diagnostyce klientów, których celem jest osiągnięcie atletycznego, zdrowego oraz zbalansowanego ciała.

To trening funkcjonalny skierowany zarówno do mężczyzn i kobiet. Jest to innowacyjny system treningów, który pozwoli na poprawę wszystkich parametrów motorycznych Waszego ciała. Jest to trening stabilizacji, mobilności, siły i wytrzymałości a silne ciało to silny umysł. Holistyczne ukierunkowanie ma na celu wypracowanie psychofizycznych możliwości człowieka, ułatwiając tym samym funkcjonowanie w każdej płaszczyźnie życia.

 

Prowadzący:

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline