Zapraszamy na treningi online (live)

Zapraszamy na zajęcia online dla osób prywatnych oraz pracowników firm.

Wszystkie zajęcia prowadzimy z klubu aby ich jakość była jak najlepsza i atmosfera zachowana chociaż troszeczkę w związku z tym prosimy abyście możliwie wcześniej ( max 60 min przed zajęciami )zapisywali się na zajęcia żebyśmy wiedzieli, że mamy dla kogo je prowadzić ( instruktor musi dojechać do klubu a szanujemy jego czas).Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji i chęć korzystania z naszych treningów.

✅

korzystamy z programu GYMSTEER i aby otrzymać link i korzystać z zajęć trzeba być zarejestrowanym w programie ale to bardzo proste. Nie wiesz jak to zrobić – zadzwoń lub napisz do nas.

✅

jeśli nie masz karnetu i karty to możesz kupić wejście jednorazowe lub pakiet. Opłatę możesz dokonać przez:

Aplikację Gymsteer – płatność tylko karta płatniczą

lub

BLIK lub PRZELEW Instrukcja:1. wchodzisz na www.gymsteer.com (logujesz się lub zakładasz konto) lub na naszej głównej stronie przekierowanie na stronę Gymsteer 2. w zakładce Moje kluby – znajdź RED LINE STUDIO TRENINGU 3. otwierasz cennik ( tam znajdziesz wszystkie dostępne pakiety i karnety )4. wybierasz wejście jednorazowe lub pakiet/karnet – płacisz blikiem lub przelewem5. po zaksięgowaniu wpłaty, zapisujesz się na zajęcia i otrzymujesz link do zajęć na maila – GOTOWE! W razie pytań prosimy o kontakt tel/sms 571 354 103 lub wiadomość na fb

Zapraszamy serdecznie.

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline