Warsztaty artystyczne

Zapraszamy na warsztaty artystyczne/próby do: spektakli live i online, spotów reklamowych oraz występów typu busking i flash mob.

Red Line Studio Treningu Artystycznego to studio, w którym prowadzimy warsztaty artystyczne, łączące pracę twórczą, muzykę i ruch.
Próby sa prowadzone w małych grupach, każdy z Was może dołączyć aby stworzyć coś niepowtarzalnego tak potrzebnego w dzisiejszych czasach. Na próbach będziemy doskonalić wyrażanie emocji i uczuć poprzez ruch ciała. Zapraszamy na próby, warsztaty stacjonarne, online, cykliczne oraz wyjazdowe. Zadbaj o swoją artystyczną naturę, przyjdź do nas i wyraź siebie. Kameralna atmosfera, którą zapewniamy sprzyja swobodzie ekspresji a korzystając z doświadczenia osób prowadzących warsztaty i próby możesz rozwijać swoją kreatywność.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem oraz grafikiem prób i warsztatów. Próby odbywają się bez udziału publiczności zgodnie z rozporządzeniem z dnia 21.12.20 i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Informacje:

Tel. 571 354 103 lub mail: info@redlinestudio.pl

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline