Marta Chołubiec

Cześć, nazywam się Marta od kilku lat mam przyjemność prowadzić zajęcia grupowe. Sport od wczesnych lat szkolnych stał się częścią mojego życia. Dzięki niemu potrafię zrealizować każdy postawiony cel i wiem, że marzenia są po to, aby je spełniać. Miałam do czynienia z wieloma dyscyplinami zarówno sportów indywidualnych jak i zespołowych. Odkąd sięgam pamięcią to taniec był i nadal w głębi serca jest moją miłością.
Kilka lat temu zaczęłam swoją przygodę z fitnessem od strony zawodowej. Daje mi to przede wszystkim dużo przyjemności, ale również kolejne ciekawe doświadczenia. Kurs instruktora nauczył mnie bardzo dobrej organizacji czasu i utwierdził w przekonaniu, że warto robić to co się kocha oraz motywować innych do działania. Cały czas jednak szukam nowych inspiracji i stale doskonale swoją technikę na licznych szkoleniach czy konwencjach.
Moim ulubionym treningiem jest trening interwałowy, cardio oraz wzmacniający. Często na moich zajęciach gości tabata czy trening obwodowy . Ze swojej strony zapewniam dużą dawkę pozytywnej energii oraz hektolitry wylanego potu. Ze mną wzmocnisz nie tylko swoje ciało, poprawisz swoją kondycję ale przede wszystkim uwierzysz w siebie i przekroczysz swoje możliwości.
Zapraszam na wspólny trening już dziś!

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline