GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE OD 04.10.2021

Zapraszamy na zajęcia online (live).

UWAGA!

Klienci kart MULTISPORT mogą korzystać z zajęć online po wygenerowaniu na stronie https://www.kartamultisport.pl/multisport/oferta-online/wspieraj-kluby, jednorazowego kodu. Kod oraz adres mail trzeba wysłać do nas sms-em lub przez messenger, zarejestrować się na stronie www.gymsteer.com i napisać z których zajęć chcecie skorzystać. Zapisujemy Cię na zajęcia a Ty otrzymujesz link do zajęć na podany adres mail.

✅

Wszystkie zajęcia są prowadzone z klubu aby ich jakość była jak najlepsza i atmosfera zachowana chociaż troszeczkę w związku z tym prosimy abyście możliwie wcześniej ( max 60 min przed zajęciami )zapisywali się na zajęcia żebyśmy wiedzieli, że mamy dla kogo je prowadzić ( instruktor musi dojechać do klubu a szanujemy jego czas).Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji i chęć korzystania z naszych treningów.

✅

korzystamy z programu GYMSTEER i aby otrzymać link i korzystać z zajęć trzeba być zarejestrowanym w programie ale to bardzo proste. Nie wiesz jak to zrobić – zadzwoń lub napisz do nas.

✅

jeśli nie masz karnetu i karty to możesz kupić wejście jednorazowe lub pakiet. Opłatę możesz dokonać przez:

Aplikację Gymsteer – płatność tylko karta płatniczą

lub

BLIK lub PRZELEW Instrukcja:1. wchodzisz na www.gymsteer.com (logujesz się lub zakładasz konto) lub na naszej głównej stronie przekierowanie na stronę Gymsteer 2. w zakładce Moje kluby – znajdź RED LINE STUDIO TRENINGU 3. otwierasz cennik ( tam znajdziesz wszystkie dostępne pakiety i karnety )4. wybierasz wejście jednorazowe lub pakiet/karnet – płacisz blikiem lub przelewem5. po zaksięgowaniu wpłaty, zapisujesz się na zajęcia i otrzymujesz link do zajęć na maila – GOTOWE! W razie pytań prosimy o kontakt tel/sms 571 354 103 lub wiadomość na fb

Zapraszamy serdecznie.

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline