GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE OD 19.10.2020 do 24.10.2020

UWAGA! chwilowo przenosimy się do sieci i będziemy pomagać Wam w treningach, wirtualnie – takie czasy… ale damy radę i liczymy że będziecie z nami i razem to przetrwamy!

✅

wszyscy klienci z aktywnymi karnetami mogą je wykorzystać na zajęcia online lub zwiesić karnet (w obu przypadkach prosimy o kontakt tel. 571 354 103 lub wiadomość sms).

Wszystkie zajęcia będziemy prowadzić z klubu aby ich jakość była jak najlepsza i atmosfera zachowana chociaż troszeczkę w związku z tym prosimy abyście możliwie wcześniej ( max 60 min przed zajęciami )zapisywali się na zajęcia żebyśmy wiedzieli, że mamy dla kogo je prowadzić ( instruktor musi dojechać do klubu a szanujemy jego czas).Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji i chęć korzystania z naszych treningów.

✅

Klienci z kartami Multisport Plus mogą korzystać z zajęć online po wygenerowaniu na stronie https://www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ jednorazowego kodu. Kod trzeba wysłać do nas sms-em lub przez messenger i napisać z których zajęć chcecie skorzystać. Zapisujemy Cię na zajęcia a Ty otrzymujesz link do zajęć na podany adres mail.

✅

korzystamy z programu GYMSTEER i aby otrzymać link i korzystać z zajęć trzeba być zarejestrowanym w programie ale to bardzo proste. Nie wiesz jak to zrobić – zadzwoń lub napisz do nas.

✅

jeśli masz kartę OK SYSTEM – zadzwoń na infolinię i zapytaj czy twoja karta też ma dostęp do zajęć online.

✅

jeśli nie masz karnetu i karty to możesz kupić wejście jednorazowe lub pakiet.Opłatę możesz dokonać przez:BLIK lub PRZELEW Instrukcja:1. wchodzisz na www.gymsteer.com (logujesz się lub zakładasz konto)2. w zakładce Moje kluby – znajdź RED LINE STUDIO TRENINGU 3. otwierasz cennik ( tam znajdziesz wszystkie dostępne pakiety i karnety )4. wybierasz wejście jednorazowe lub pakiet/karnet – płacisz blikiem lub przelewem5. po zaksięgowaniu wpłaty, zapisujesz się na zajęcia i otrzymujesz link do zajęć na maila – GOTOWE! W razie pytań prosimy o kontakt tel/sms 571 354 103 lub wiadomość na fb

Zapraszamy

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline