Agnieszka Świątczak

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia (specjalizacje: psychologia kliniczna oraz psychologia zdrowia), ale przede wszystkim jest uśmiechniętą, niepoprawną optymistką, pozytywnie nastawioną do życia. Kocha ludzi, lubi nowości, ruch i zmiany, podziwia różnorodność wszechświata i trudno ją wyprowadzić z równowagi. Uwielbia muzykę i taniec, w każdej jego postaci i odmianie. Przygodę z tańcem zaczęła w dziecięcej formacji łyżwiarstwa figurowego na lodzie, by kontynuować ją w dziecięcym zespole tańca i śpiewu „Sezamki”. Później tańczyła m.in. w grupie tańca towarzyskiego w Domu Kultury na Księżym Młynie oraz w zespole tańca współczesnego „Busters”.

Jednakże to ZUMBA® i SALSATION® nieodwołalnie i na stałe skradły jej serce. Właśnie te dwa programy taneczno-fitnessowe to Agnieszki wielka miłość, którą stara się zaszczepić także u innych.

Energia, radość, przyjemność czerpana z ruchu – to cechy charakterystyczne dla prowadzonych przez Agę zajęć, na których każdy jest mile widziany.

To instruktorka, która inspiruje, motywuje i wywołuje uśmiech, który nie schodzi uczestnikom z twarzy jeszcze długo po zajęciach.

Certyfikaty:

Salsation® (od 06.2015)

Zumba® (od 02.2013)

Zumba® PRO SKILLS

Zumba® CUE like a PRO

Zumba® Core

Zumba® Glutes

Zumba® Burst

Zumba® Rhythms: Brazil

IFAA Aerobik Lic. C

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline