Agnieszka Derdzikowska

Z wykształcenia jest psychologiem. W życiu zawodowym zajmowała się PR, muzyką, szkoleniami. Mimo, iż w szkole podstawowej trenowała pływanie, jeszcze kilka lat temu była kanapowcem, który zajadając ciasto czekoladowe dziwił się, co może być fajnego w bieganiu?
Aż w swoje urodziny powiedziała mężowi, że chce iść pobiegać! Nie wiadomo, które z nich było bardziej zdziwione, ale to właśnie wtedy się zaczęło…
Sport stał się jej pasją, sposobem na świetny humor, zdrowie, na życie, a przede wszystkim inwestycją w sprawność na długie lata życia. Kiedyś bała się zadyszki, wysiłku, w trakcie Tabaty robiło się jej słabo. Nawet nie zauważyła kiedy to się zmieniło. Dziś – im mocniejszy trening, tym większa frajda. Agnieszka wie, jak trudno jest zacząć, wyjść ze strefy własnego komfortu. Ale sama jest najlepszym przykładem, że naprawdę można i chętnie Cię do tego przekona! Uwielbia treningi interwałowe, łączące budowanie wydolności i siły.
Dla tych, którzy chcą popracować nad kondycją, zrzucić zbędny tłuszczyk, zmierzyć się z własnym organizmem, czy poprawić wyniki w innych sportach (np. bieganie) na obecny sezon przygotowała intensywny trening Tabata.  Gwarantuje wiele spalonych kalorii, wzmocnienie całego ciała, poprawienie kondycji i tony endorfin po treningu.

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline