ZAJĘCIA ONLINE (LIVE)

Zapraszamy na treningi online (live).

Korzystamy z programu GYMSTEER , aby otrzymać link i korzystać z zajęć online trzeba być zarejestrowanym w programie ale to bardzo proste. Nie wiesz jak to zrobić – zadzwoń lub napisz do nas.

telefon: 571 354 103

mail: info@redlinestudio.pl

Klienci kart MULTISPORT mogą korzystać z zajęć online po wygenerowaniu na stronie https://www.kartamultisport.pl/multisport/oferta-online/wspieraj-kluby, jednorazowego kodu. Kod oraz adres mail trzeba wysłać do nas sms-em lub przez messenger, zarejestrować się na stronie www.gymsteer.com i napisać z których zajęć chcecie skorzystać. Zapisujemy Cię na zajęcia a Ty otrzymujesz link do zajęć na podany adres mail.

UWAGA!

Wszystkie zajęcia prowadzimy z klubu aby ich jakość była jak najlepsza i atmosfera zachowana chociaż troszeczkę w związku z tym prosimy abyście możliwie wcześniej ( max 60 min przed zajęciami )zapisywali się na zajęcia żebyśmy wiedzieli, że mamy dla kogo je prowadzić ( instruktor musi dojechać do klubu a szanujemy jego czas).Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji i chęć korzystania z naszych treningów.

Trenuj online razem z nami na

Opinie

Jesteś w trybie Offline